kalkulator wesleny kalkulator weselny oferta Sweet Moments jak zacząć współpraca o nas kontakt EN DE  
     
 
kim jestesmy kim jestesmy

Zespół Sweet Moments to osoby, które zazwyczaj pracują w cieniu, jednak stanowią niewątpliwy trzon firmy i bez których realizacja zleceń byłaby niemożliwa.

Jesteśmy zawsze uśmiechnięci i życzliwi. Działamy razem dla oczywistego dla nas celu
- zadowolenia naszych klientów.

Dla Was i dla nas cały czas tropimy nowe trendy, by stworzyć Wam idealny ślub. Rozwijamy się i wciąż biegniemy naprzód w poszukiwaniu nowych inspiracji.


Agnieszka Marek
Agnieszka Marek - Konsultant Ślubny / Florysta

Od 2006 roku moja firma zaplanowała i zrealizowała wiele ślubów zarówno skromnych jak i z wielkim rozmachem.
Tworzymy scenariusze tych ważnych wydarzeń oraz doprowadzamy do finału pomysły naszych klientów.
Staramy się dokonać tego co niemożliwe i dotrzeć tam, gdzie inni nie mogą, wyręczyć Was w tym co czasochłonne, czuwać nad tym co ważne.

Asia Nowak


Joanna Nowak - Dekoracje / Koordynacja

Asia to uosobienie spokoju, opanowania i wyczucia dobrego smaku.
Z przyklejonym uśmiechem, który nie jest zawodowy lecz szczery trzyma się wyznaczonego celu, a wszystkie przeszkody po drodze w czarodziejski sposób omija.

Patrycja  Jabłońska


Patrycja Jabłońska - Dekoracje / Koordynacja

Patrycja ma zamiłowanie do ładnych rzeczy, lubi cieszyć oko tym co sama stworzy , a jej zręczne dłonie wyczarowały już niejedno dzieło oraz dokonały niejednej metamorfozy. Z wykształcenia terapeuta zajęciowy, z natury... artystka.

Artur Achtelik


Artur Achtelik - Grafik

Nasz nadworny fotograf i grafik. Jest człowiekiem z pasjami. Największa z nich zwie się fotografią. Jest amatorem, lecz tylko dlatego, iż sam chce aby tak go tytułować. Jednak z jego zdjęć przebija piękno i pełen profesjonalizm. W Sweet Moments zajmuje się technicznym zapleczem.
po godzinach

Oczywiście nie zawsze organizujemy śluby. Po godzinach niektórzy z nas zamkną się w zaciszu domu i oddają się swoim pasjom. Jedną z nich jest fotografia. Typowo amatorska, ale kilka zdjęć możecie obejrzeć tutaj.