kalkulator wesleny Calculateur Notre Offre How to Start Coordination Quant á nous Contact PL DE EN  
     
 
Qui sommes-nous Qui sommes-nous

Des personnes travaillant a Sweet Moments sont tres souvent a l'ombre, mais ils sont sans doute le fondement de la firme et sans elles l'organisation du mariage ne serait pas possible.

Nous sommes toujours bienveillants et souriants. Notre but principal est la satisfaction de nos clients.

Pour vous et nous, nous sommes toujours au courant de nouvelles modes ayant comme but de créer le mariage idéal. Nous nous développons et nous cherchons les nouvelles inspirations.


Agnieszka Marek
Agnieszka Marek - Konsultant Ślubny / Florysta

Od 2006 roku moja firma zaplanowała i zrealizowała wiele ślubów zarówno skromnych jak i z wielkim rozmachem.
Tworzymy scenariusze tych ważnych wydarzeń oraz doprowadzamy do finału pomysły naszych klientów.
Staramy się dokonać tego co niemożliwe i dotrzeć tam, gdzie inni nie mogą, wyręczyć Was w tym co czasochłonne, czuwać nad tym co ważne.

Asia Nowak


Joanna Nowak - Dekoracje / Koordynacja

Asia to uosobienie spokoju, opanowania i wyczucia dobrego smaku.
Z przyklejonym uśmiechem, który nie jest zawodowy lecz szczery trzyma się wyznaczonego celu, a wszystkie przeszkody po drodze w czarodziejski sposób omija.

Patrycja  Jabłońska


Patrycja Jabłońska - Dekoracje / Koordynacja

Patrycja ma zamiłowanie do ładnych rzeczy, lubi cieszyć oko tym co sama stworzy , a jej zręczne dłonie wyczarowały już niejedno dzieło oraz dokonały niejednej metamorfozy. Z wykształcenia psychoterapeutka, z natury... artystka.

Artur Achtelik


Artur Achtelik - Grafik

Nasz nadworny fotograf i grafik. Jest człowiekiem z pasjami. Największa z nich zwie się fotografią. Jest amatorem, lecz tylko dlatego, iż sam chce aby tak go tytułować. Jednak z jego zdjęć przebija piękno i pełen profesjonalizm. W Sweet Moments zajmuje się technicznym zapleczem.
Apres des heures

Bien sur, l'organisation des mariages est notre vie, mais apres des heures, nous passons le temps a l'intérieur et nous nous occupons de nos passions. L'une parmi les autres est la photographie d'amateurs et quelques photos sont a voir ici.