kalkulator wesleny Calculator Our Offer How to Start Co-operation About Us Contact PL DE FR  
     
 
Opinie
Znajdą tutaj Państwo opinie naszych klientów, którzy zechcieli podzielić się wrażeniami ze swoich ślubów, które dla nich organizowaliśmy.


galeria

Znajdą tu Państwo fragment naszej pracy.
Jest to zaledwie niewielka część tego co dokonaliśmy. więcej >
"Dziękujemy za wspaniałą, profesjonalną współpracę.
Dostaliśmy więcej niż chcieliśmy, przy tym zero zmartwień, każda decyzja była z nami konsultowana, więc nie baliśmy się, że będziemy zaskoczeni.
Kościół wyglądał przepięknie, ale to co przerosło nasze oczekiwania to był bukiet ślubny, jestem pewna i w pełni świadomości mogę napisać, że nigdy piękniejszego nie widziałam.
Pokazałam pani Agnieszce zdjęcie, a ona magicznie wyczarowała, jeszcze piękniejszy niż można było to sobie wyobrazić, bukiet był mieszanką różnokolorowej pastelowej hortensji z rożami i dodatkami innych kwiatów, wiec nie był łatwy do wykonania. Nie jesteśmy ze Szczecina wiec nasze spotkania były ograniczone, a mimo wszystko Pani Agnieszka konsultowała się z nami w każdej spawie, jest to kobieta, która rozumie, że jest to najważniejszy dzień w życiu pary młodej i chce by było idealnie, tak jak chcą tego oni, a nie tak jak chce tego ona. Szukaliśmy takiego kogoś, kto nie będzie chciał narzucić swojej wizji i odnieśliśmy sukces.
Jesteśmy wdzięczni za pomoc w przygotowaniu naszego wymarzonego, bajkowego ślubu.

DZIĘKUJEMY"

Agnieszka i Grzegorz
"Pani Agnieszka Marek pojawiła się w trakcie organizacji naszego Ślubu niczym Anioł.
Jestem architektem i dekoracja była dla mnie czymś naprawdę ważnym. Wystarczyły nam dwa spotkania, żeby Agnieszka świetnie trafiła w nasz gust i oczekiwania. W pełni zaufaliśmy Agnieszce i firmie Sweet Moments. Po pierwszej rozmowie zauważyliśmy profesjonalizm
i duże serce wkładane w wykonywaną pracę. Wiedzieliśmy na jakim poziomie możemy spodziewać się wykonania dekoracji ale to, co zobaczyliśmy po wejściu do kościoła, a później do sali weselnej znacznie przerosło nasze oczekiwana. Atmosfera jaką wprowadziły Panie
w kościele sprawiła, że minął cały stres i napięcie przed ślubem. Piękne dekoracje z żywych kwitów, światło świec. Byliśmy już pewni, że nie mogliśmy lepiej trafić !!! A sala weselna. nawet właściciele nie spodziewali się, że może ona wyglądać tak pięknie! Pani Agnieszka Marek jest nie tylko świetna w tym co robi, to przede wszystkim wspaniała osoba, która zawsze służyła dobrą radą i pomocą.

Dziękujemy Wam za trud i zaangażowanie włożone w przygotowanie dekoracji na ten szczególny dla Nas dzień !"

Ania i Tomek
"Od naszego ślubu mineło już prawie 2 lata, a jeszcze dzisiaj jak mówimy o "tym dniu" to jestesmy podekscytowani. Wiedzieliśmy bardzo dokładnie czego chcemy i jak co powinno wyglądać.
Problemem bylo to, że sami nie mogliśmy być na miejscu,
a rodzicow chcieliśmy trzymac od pewnych rzeczy na dystans.
Po kilku rozmowach z panią Agnieszką zdecydowaliśmy się powierzyć organizację naszego ślubu profesjonalnej firmie. Wiemy, źe było to nie lada wyzwanie, bo oboje mamy zapędy w kierunku perfekcyjności, co nie czyni współlpracy
z nami łatwej. Możemy jednak zapewnić że dla pani Agnieszki rzeczywiscie nie ma rzeczy nie do załatwienia. Jej cierpliwość, upór, doswiadczenie ale i przede wszytkim życzliwość były chyba kluczem otwierajacym wszystkie drzwi. W trakcie naszej współpracy rozwineła sie obustronna sympatia i zaufanie. Dało nam to ogromne poczucie komfortu. Wiedzielismy,
że w dniu ślubu nie musimy się już zajmować niczym i nikim innym jak tylko sobą. Mogliśmy się tym dniem po prostu cieszyć. Nad calą resztą czuwała dyskretnie pani Agnieszka.
Ta luźna atmosfera udzieliła się rownież naszym gosciom, którzy byli wręcz wniebowzięci poziomem organizacji.
BRAVO Pani Agnieszko! jeszcze raz bardzo dziekujemy!

ps. Mała rada dla wszytkich nowożeńców; nie żałujcie kasy na dobrą orkiestrę, na podróż poślubną i na konsultanta slubnego."

Agnieszka i Tomek
"Serdecznie chcielibyśmy podziękować firmie Sweet Moments za pomoc w przygotowaniu wspaniałego i pełnego profesjonalizmu przyjęcia weselnego. Wielkie słowa uznania dla p. Agnieszki Marek, która służyła nam przez cały ten czas fachową radą i wspierała w tych jakże trudnych dla nas chwilach. Praca z takim człowiekiem to sama przyjemność i zapewniamy każdemu, iż warto powierzyc takiemu profesjonaliście tak ważny dzień. Wszystko co wykonała było na najwyższym poziomie, nie było dla niej pytania, na które nie znałaby odpowiedzi ani problemu nie do rozwiązania. Jest to sympatyczna i przede wszystkim bardzo cierpliwa osoba, na której zawsze moglismy polegac. Sprawdziła się jako nasza konsultantka w 100%. Przebieg wesela przerósł nasze oczekiwania i dzieki firmie Sweet Moments mogliśmy zapomniec o stresie związanym z całym przygotowaniem. Nie musieliśmy tak naprawde o nic się martwic. Bardzo dziękujemy i życzymy samych sukcesów."

Sylwester i Wioletta
"Chcielibyśmy podzielić się naszymi wrażeniami ze współpracy z firmą Sweet Moments. Na początku bardzo zastanawialiśmy się nad zatrudnieniem konsultanta ślubnego i zamówieniem dekoracji,
które zawsze kojarzyły nam się z tiulami, sztucznymi kwiatami
i bibułowymi sercami nad głowami młodych. Ale już po pierwszej rozmowie zorientowaliśmy się jak wielu rzeczy nie jesteśmy świadomi. Co na weselu jest ważne i co trzeba kultywować, czym zastapić tradycyjne zabawy oczepinowe, których nie chcieliśmy za bardzo na własnym weselu
i jak można udekorować stoły. Dziś wiemy, że bez pomocy i cennych rad Agnieszki nasz ślub i wesele wyglądałyby sztampowo i popełnilibyśmy kilka gaf towarzyskich. Dziekujemy także za piękne kwiaty i dekoracje oraz bukiet ślubny dopasowany idealnie jak wszyscy stwierdzili do mojej sukni i niespecjalnej figury. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów."

Anna i Karol